به گزارش بورس ۶۱۸، شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو ( کچاد ) ، سیمان هرمزگان (سهرمز) و گروه صنایع سیمان کرمان (سکرما) اطلاعات با اهمیتی را در سامانه کدال منتشر و قیمت جدید محصولات خود را اعلام کردند.

این شرکت‌ها از دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات خود خبر دادند.

نماد «کچاد» از افزایش نرخ فروش هر تن کنسانتره به شرکت فولاد مبارکه از ۱۴٫۵ درصد به ۱۶ درصد و افزایش نرخ فروش هر تن کنسانتره به شرکت فولاد خوزستان از ۱۵ درصد به ۱۶ درصد خبر داد و نرخ جدید را ۵,۱۲۳,۸۳۹ ریال اعلام کرد.

شرح این اطلاعیه را در زیر بخوانید.

«افزایش نرخ فروش هر تن کنسانتره به شرکت فولاد مبارکه از ۱۴٫۵ درصد به ۱۶ درصد و افزایش نرخ فروش هر تن کنسانتره به شرکت فولاد خوزستان از ۱۵ درصد به ۱۶ درصد (قابل اعمال از یک مرداد ماه سال ۹۸ و بر مبنای آگاهی از تصمیم نهایی جلسه مورخ ۲۴ تیر ماه سال ۹۸، منتشر شده در سایت‌های تخصصی) و با فرض نرخ قبلی فروش هر تن شمش شرکت فولاد خوزستان، باعث خواهد شد که سود شرکت به میزان ۲,۳۷۸,۵۰۰ میلیون ریال در سال ۱۳۹۸ نسبت به گذشته افزایش یابد. با توجه به عدم افزایش نرخ فروش هر تن گندله در سال ۱۳۹۸ نسبت به قبل، از این بابت درآمد شرکت نسبت به مفروضات گذشته تغییری نخواهد داشت.

نرخ قبلی ۴,۸۲۹,۱۹۵ ریال و نرخ جدید ۵,۱۲۳,۸۳۹ ریال است.»

«سهرمز» نیز نرخ جدید تصویب شده محصولات خود را اعلام کرد و شرح دریافت مجوز خود را در سامانه کدال قرار داد.

جرئیات را در زیر بخوانید.

«احتراما، پیرو جلسه هم اندیشی مورخ پنج تیر ماه سال ۹۸ مدیران شرکت‌های سیمانی و همچنین بر اساس نامه شماره ۳۷۰/۹۸/۲۴۴۸۷ سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مجوز افزایش نرخ فروش انواع سیمان به شرح جدول پیوست به شرکت‌های سیمان اعلام شد.

نرخ قبلی محصولات این نماد ۱,۴۲۸,۰۰۰ ریال بود که پس از افزایش قیمت، نرخ جدید را ۱,۹۱۷,۹۸۲ ریال اعلام کرد.»

«سکرما» که ارائه دهنده محصولات سیمان سفید است از افزایش نرخ خود از ۲,۹۲۰,۰۰۰ ریال به ۳,۹۸۰,۰۰۰ ریال خبر داد.

شرح این اطلاعیه در زیر قرار دارد.

«طبق مصوبه انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، نرخ فروش سیمان سفید حدود ۳۷ درصد افزایش یافت. نامه انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در این مورد به پیوست ارائه می‌شود.»

منب,ک تجارت نیوز

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی