به این سازمان تحویل می‌شود، بر اساس تکالیف قانونی و حاکمیتی و همچنین در راستای حفظ سلامت جامعه و کمک به تولید داخلی، چنانچه نتواند مجوزهای مصرف از جمله استاندارد و بهداشت را دریافت نماید در فرآیند تعیین تکلیف از طریق انهدام قرار خواهد گرفت.
به گزارش پایگاه خبری بورس ۶۱۸ به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، وی در ادامه ضمن تشریح عملکرد امحاء کالا در ۵ ماهه نخست سالجاری افزود: بیش از ۲۳۳ هزار میلیون ریال کالاهای قاچاق و متروکه فاقد مجوزهای مصرف به وزن تقریبی ۸۶۵ تن، توسط مدیریت های اموال تملیکی سراسر کشور منهدم شده است.
میرمعینی با اشاره به نوع گروه کالایی اقلام انهدامی افزود : اغلب کالاهای امحاء شده شامل کالاهای سریع الفساد مانند مواد غذایی و آشامیدنی فاقد مجوز های مصرف ، لوازم آرایشی غیر استاندارد و غیر بهداشتی ، مواد شیمیایی و داروهای فاسد و تاریخ گذشته و همچنین البسه مستعمل بوده است.
معاون فروش اموال منقول سازمان در پایان این گزارش گفت: بیشترین میزان انهدام کالاهای فاسد و غیر استاندارد از لحاظ ریالی در ۵ ماهه نخست سال جاری توسط مدیریت های اموال تملیکی استان های تهران ، آذربایجان غربی ، فارس و خراسان رضوی انجام پذیرفته است .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی