قیمت‌های پلی استایرن در مناطق آسیایی این هفته با افزایش روبه‌رو شدند. این افزایش به مدد رشد در قیمت‌های صنایع بالادستی مونومر استایرن و نیز بهبود روند تقاضا در منطقه اتفاق افتاد.

به گزارش بورس ۶۱۸، قیمت‌های پلی استایرن معمولی CFR چین با ۳۰ دلار در هر تن افزایش نسبت به هفته‌ی گذشته، به ۱۳۰۰ دلار در هر تن رسیدند. قیمت‌های پلی استایرن مقاوم نیز با افزایش قابل‌توجه ۴۵ دلاری نسبت به هفته‌ی گذشته، به ۱۳۷۵ دلار در هر تن رسیدند.

در جنوب شرق آسیا، قیمت‌های پلی استایرن معمولی با ۳۰ دلار رشد به ۱۳۰۰ دلار در هر تن رسیدند. قیمت‌های پلی استایرن مقاوم نیز ۵۵ دلار نسبت به هفته‌ی گذشته بالا رفت و معادل ۱۳۸۵ دلار در هر تن براورد شد.

در هند، قیمت‌های پلی استایرن معمولی نسبت به هفته‌ی گذشته ۳۰ دلار افزایش داشت و در قیمت ۱۳۸۰ دلار در هر تن عرضه شد. قیمت‌های پلی استایرن مقاوم نیز ۴۰ دلار نسبت به هفته‌ی گذشته رشد داشت و به ۱۴۷۰ دلار در هر تن رسید.

در پاکستان، قیمت‌های پلی استایرن معمولی با رشد ۵۰ دلاری نسبت به هفته‌ی گذشته به ۱۴۴۰ دلار در هر تن رسید. قیمت‌های پلی استایرن مقاوم نیز با افزایش چشمگیر ۹۰ دلاری همراه شد و به ۱۴۵۰ دلار در هر تن رسید.

در سریلانکا، قیمت‌های پلی استایرن معمولی به ۱۳۵۰ دلار در هر تن (CFR) رسید و قیمت‌های پلی استایرن مقاوم نیز به ۱۴۱۰ دلار در هر تن و هر دو ۳۰ دلار در هر تن رشد داشتند.

در بنگلادش، قیمت‌های پلی استایرن معمولی ۶۰ دلار نسبت به هفته‌ی پیش بالا رفت و به ۱۳۶۰ دلار در هر تن رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی